Przejdź do treści

News

Zbiórka na nowy rower

Stary rower już się trochę wysłużył. Nie ma on amortyzacji, przez c trudno mi się jeździ. Nowy rower będzie miał amortyzację jak i napęd elektryczny., Zbiórką jest na Siepomaga https://www.siepomaga.pl/dominik-borkowski  

Kałków

Wczoraj byłem na pierwszej wycieczce rowerowej w Kałkowie. Droga wiodła przez Janik, Kunów i kilka innych miejscowości. Po drodze minąłem pingwina, było to chyba w Dołach Biskupich. Pingwin zbyt piękny nie jest, ale zawsze to jakoś atrakcja.

Gutwin 9.4.2018

Dziś byłem pierwszy raz w tym roku na przejażdżce rowerowej. Wybór padł na Gutwin, położony w północnej części Ostrowca Świętokrzyskiego.

Czytacz

Czytacz czyta wpisy tylko z ShoutBoxa z katolik.us i z transmisji live z kanału Trucker Hiob. Prezentacja działania Czytacza Głos czytacza Jacek nie jest dostarczony z programem. Musisz sobie go sam we własnym zakresie zainstalować. Na https://harposoftware.com/pl/polski/125-jacek-glos-polski.html jest wersja 30 dniowa Jacka.… Czytaj dalej »Czytacz

Jak usunąć stare konto na Facebook, do którego nie mogę się zalogować?

Aby usunąć stare konto: Kliknij ikonę  w prawej górnej części profilu konta Kliknij opcję Zgłoś/zablokuj Wybierz opcję Odzyskać lub zamknąć to konto, a następnie: Wybierz opcję Zamknij to konto, jeśli chcesz usunąć konto. Uwaga: Opcja Odzyskać lub zamknąć to konto jest dostępna tylko, jeśli dane… Czytaj dalej »Jak usunąć stare konto na Facebook, do którego nie mogę się zalogować?