Twitter response:

Skąd brać teksty na bloga

Skąd brać teksty na bloga czy stronę internetową, pewnie wielu z Was ma taki problem. Jeśli chcemy by nasza witryna była bardziej widoczna w wyszukiwarce Google, żeby ludzie częściej na nią wchodzili powinniśmy o czymś pisać. Co jeśli nie wiemy o czym pisać.

W takim przypadku kopiowanie czyiś tekstów i wstawianie ich na swoją stronę, nawet podpisując kto jest ich autorem nie jest dobrym pomysłem. Algorytmy Google nie lubią gdy ktoś ma na stronie tekst skopiowany z innej strony. Czasami szukam jakiś poradników jak rozwiązać jakiś problem związany z komputerem, programami. Najczęściej rozwiązanie znajduje na stronach anglojęzycznych. Pomyślałem, co jeśli by na podstawie takich tekstów tworzyć własne wpisy na swojej stronie, coś dodawać od siebie do opisanego rozwiązania.

Z tego rozwiązania jeszcze nie korzystałem, wkrótce zacznę. Uważam że to bardzo dobry pomysł, piszemy o tym czym się interesujemy, co jest najważniejsze.

Dominik Borkowski

Dominik Borkowski

Mam 34 lata, jestem niepełnosprawny od urodzenia. Interesuje się informatyką i łamigłówkami logicznymi.

Możesz mi pomóc nie ponosząc specjalnie w tym celu kosztów, jak to zrobić znajdziesz klikając w "Inne metody pomocy" w górnym menu.
Dominik Borkowski

Latest posts by Dominik Borkowski (see all)

Leave a comment