Twitter response:

Moja nauka malowania w WDK w Kielcach

Moja nauka malowania w WDK w Kielcach

Przed przeprowadzką do Ostrowca Świętokrzyskiego mieszkałem w Kielcach, tam przez parę lat chodziłem na zajęcia z malarstwa. Były one prowadzone w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach. Zapoczątkowała je Krystyna Ściwiarska, ona także je prowadziła. Mimo wielu lat malowania, setek obrazków żaden talent plastyczny nie ujawnił się u mnie. Do dziś mam problemy z doborem kolorystyki strony internetowej. Zajęcia te chyba nadal są organizowane, chętnie wstawił bym tutaj adres internetowy tego projektu, ale niestety nie znalazłem ich strony WWW. Jeśli jesteście ciekawi to poszukajcie na własną rękę informacji wpisując w google „Świętokrzyski Klub Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski”, znajdziecie dużo artykułów na różnych stronach o tym klubie.

Pisząc ten tekst przypomniał mi się mój stary kolega, Paweł z którym chodziłem na te zajęcia, po raz kolejny poszukałem go na fejscie, udało się, założył sobie konto. Przeglądając jego oś czasu zobaczyłem jego obrazy. Byłem w lekkim szoku, że tak dobrze nauczył się malować zresztą już wtedy potrafił. Szukając tego klubu na pewno znajdziecie fotografie jego obrazów, polecam.

Dominik Borkowski

Dominik Borkowski

Mam 34 lata, jestem niepełnosprawny od urodzenia. Interesuje się informatyką i łamigłówkami logicznymi.

Możesz mi pomóc nie ponosząc specjalnie w tym celu kosztów, jak to zrobić znajdziesz klikając w "Inne metody pomocy" w górnym menu.
Dominik Borkowski

Latest posts by Dominik Borkowski (see all)

Leave a comment