Twitter response:

Jak możesz mi pomóc

Ogłaszam się na Facebooku i w innych miejscach że zbieram pieniądze na swoją rehabilitacje z 1% podatku, ale są też inne metody wsparcia mnie. Najbardziej lubię metody gdzie nic nie wydajesz z własnej kieszeni, ponieważ nie lubię prosić o kogoś o pieniądze w taki sposób. Podaje jednak też takie i inne metody, są np. tacy co mogą sobie np. darowizny odliczyć od podatku.

Jestem w trakcie uzupełniania danych na stronie, jeśli coś by brakowało na stronie to proszę wrócić za kilka dni.

1procent1% podatku

Jeśli rozliczasz się z urzędem skarbowym przy pomocy PIT.., możesz przekazać mi trochę pieniędzy, nic na tym nie tracąc, jak to możliwe, kliknij czytaj więcej.

Czytaj więcej

mediasocialUdostępnij

Media społecznościowe, możesz udostępnić moje apele na swoim Facebooku czy innym portalu, a może własnej stronie WWW. Gotowe apele znajdziesz w dziale

ulotkiUlotki

Możesz po prostu rozdać trochę ulotek do pozyskiwania 1% podatku swoim znajomym. Ulotki możesz wydrukować lub napisać do mnie na emaila lub facebooka podając swój adres, a ja Ci już wyśle je wydrukowane. Na stronie w dziale kontakt, znajdziesz kontakt do mnie.

Ulotki

darowiznaDarowizna

Czytaj więcej

sms

SMS

Możesz wysłać SMS pod numer 75165 o treści POMOC 3116, jego koszt to 6,15zł z podatkiem VAT. Z tej kwoty na moje subkonto w fundacji trafi 4,85zł. Czy to dobra forma pomocy, sam zdecyduj.

allegroAllegro

Allegro umożliwia wystawianie aukcji charytatywnych. Jeśli masz coś w domu to możesz to sprzedać bez ponoszenia kosztów wystawienia aukcji. Pieniądze ze sprzedaży trafią na moje subkonto w fundacji.

Czytaj więcej